Descrizzione corta:
MOQ: 10 pezzi
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
PARAMETRI DI U PRODOTTU
Tipu di Parte
Modellu di pruduttu
Applicazione
Vittura, Camion, Autobus, Camper, Barca
Dimensioni di a scatula
Cuncepimentu secondu e specificazioni di u produttu
Pesu di u pruduttu
31 chilò
Tensione
12V CC / 24V CC
Volume d'aria circulante
450㎥/h
Putenza nominale
850W
Capacità di refrigerazione
2800W
Dimensioni di u pruduttu
80,5 cm * 80,3 cm * 15 cm
Refrigerante
R134A
A dimensione di u foru
45,8 cm * 26,8 cm / 58,2 cm * 28,8 cm
Garanzia
Garanzia gratuita di 1 annu cù chilometraggio illimitatu
Ritrattu di u pruduttu
Climatizzatore universale per traverse di camion 12v 24v (1)
Climatizzatore universale per traverse di camion 12v 24v (2)
Climatizzatore universale per traverse di camion 12v 24v (3)
Climatizzatore universale per traverse di camion 12v 24v (4)
Questioni chì necessitanu attenzione in l'usu di l'aria condizionata di parcheghju:
Unità di climatizazione di parcheghju cù modu di funziunamentu à fluoru:
Imballaggio è spedizione
Imballaggio neutru è scatula di schiuma
Imballaggio Hollysen
Ritratti di fabbrica
Officina di montaggio
Officina di montaggio
Attellu di machinazione
Attellu di machinazione
Mes u cockpit
Mes u cockpit
A zona di u destinatariu o di u speditore
U nostru serviziu
Serviziu
OEM/ODM
1. Aiutà i clienti à fà suluzioni di currispundenza di u sistema.
2. Furnisce supportu tecnicu per i prudutti.
3. Aiutà i clienti à trattà i prublemi di post-vendita.
U nostru vantaghju
1. Pruducemu compressori di climatizazione automatica dapoi più di 15 anni.
3. L'usu di l'acciaiu metallicu finu, un più grande gradu di rigidità, migliurà a vita di serviziu.
4. Pressione sufficiente, trasportu lisciu, migliurà a putenza.
6. Funziunamentu lisciu, bassu rumore, piccula vibrazione, piccula coppia di partenza.
7. Ispezione di u 100% prima di a consegna.